דירות יוקרה

מצב שוק הדיור במדינת ישראל אומנם רק הולך ועולה במהלך השנים האחרונות. אך יחד עם זאת, עולה גם הביקוש לרכישה של נכסים מיוחדים ולא סטנדרטים, כמו למשל דירות יוקרה. דומה לקצב ההתפתחות של שוק הדיור לזוגות צעירים, אנחנו רואים עלייה קבועה בכמות המתעניינים ברכישת דירות יוקרה. בין שמדובר על ישראלים שרוצים להשקיע את הכסף שלהם, ובין שמדובר על משקיעים שמגיעים לארץ מחו"ל, אלו השקעות שמעודדות את שוק הדיור ומאפשרות צמיחה. ולכן, גם יזמים מקצועיים כמו אנשי הצוות של שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ, מבינים את המשמעות של בניית דירות יוקרה, על אחת כמה וכמה באזורי ביקוש כמו אשדוד, ראשון לציון, תל אביב ועוד ערים גדולות נוספות.

הדרך לדירות יוקרה מעוצבות – עוברת אצל מומחים ומקצוענים רבים

בין שמדובר על דירות יוקרה למגורים ובין שמדובר על דירות יוקרה להשקעה, הפנייה לעזרת אנשי הצוות המקצועי של משרד שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ, היא החלטה שתקדם אתכם בתהליך הרכישה. אנחנו נעזור לכם למצוא את הנכס המיוחד מתוך כל הפרויקטים שאנחנו מקדמים, על בסיס ניסיון רב שנים ובנייה איכותית ומקצועית.

מה חשוב לדעת על רכישה של דירות יוקרה?

אם אתם האנשים אשר רוצים לרכוש דירות יוקרה חשוב שתדעו איך נראה תהליך הרכישה, ומה הם השלבים עליהם אתם לא רוצים לדלג:

  1. הגדרת העבודה הבסיסית – בשלב זה אתם רוצים להחליט על סוג הנכס המתאים ביותר לצרכים שלכם. זאת כמובן על בסיס המקום בו אתם רוצים לגור (איזו עיר ואיזו שכונה), עלות דירות יוקרה באזור, כמה חדרים אתם מצפים לקבל בנכס ואפילו באיזה קומה הנכס שלכם חייב להיות.
  2. מציאת מקורות מימון מתאימים – אי אפשר להתחיל בתהליך חיפוש דירה מבלי לברר על תנאי המשכנתא שאתם יכולים וזכאים לקבל, כמו גם על גובה המשכנתא שהבנקים מאפשרים לכם. זה הוא בעצם טווח העלות האמיתי של הנכס שלכם, ואתם חייבים להכיר אותו מבעוד מועד.
  3. חיפוש בטוח, הוא חיפוש אצל אנשי מקצוע – במידה ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם רוכשים דירות יוקרה ומתאכזבים, אנחנו ממליצים לכם לפנות אך ורק לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומומחים בתחום, אשר יש להם את כל הידע הדרוש, לרכישת דירות יוקרה איכותיות.

מבין לא מעט ערים שונות בישראל נוכל למצוא ערים בודדות, שיוכלו לשלב את הקרבה אל הים ועם בנייה חדשה מפנקת ומרווחת ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. העיר הזו הנחשבת לעיר נמל בישראל, מתאפיינת בריבוי של תרבויות ורובעים, מציעה בשנים האחרונות גם פנטהאוז למכירה באשדוד. בדיוק אשדוד, העיר שהולכת ומתפתחת בשנים האחרונות מגדילה את היצע דירות היוקרה בתחומיה, כך שנוכל למצוא פנטהאוזים קרובים אל הים, חדשים או וותיקים טיפה יותר ובמחירים שאין במרכז. ובכדי להיות בטוחים כי הפנטהאוז שאנו בוחרים יהיה ברמה גבוהה, עם חשיבה עמוקה על כל פרט ופרט מומלץ לפנות אל הפרויקטים של חברת שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ.

איך למצוא פנטהאוז למכירה באשדוד

קצב הבנייה בערים השונות בארץ וגם באשדוד גרם לחיפוש אחר פנטהאוז למכירה באשדוד, לבעל היצע רחב הרבה יותר משהיה בעבר. את זאת נוכל לראות בפרויקט החדש והמפואר בשם K TOWERS  של חברת שוש נחמיאס חברה לבנייה בע"מ, כאשר בו נוכל לקבל מיני דופלקסים, פנטהאוזים המשתרעים על פני קומה שלמה ואפילו בריכות שחייה במרפסת! הפינוק המושלם הזה קורם עור וגידים ברחוב שדרות ירושלים 14.

ומלבד הפרויקט המלהיב של קיי טווארס, לא רק משם ובבנייה חדשה גם כן נוכל לרכוש עוד בשלבי התכנון דירות פנטהאוז בפרויקט "כוכב הצפון אשדוד". בו נמצא פנטהאוזים מפנקים, שירותים ציבוריים רחבים, מפרטים טכניים שעוד לא נראו ועוד מגוון יתרונות בנייה מעולים.

פנטהאוז יד שנייה

בין אם אנו מחפשים פנטהאוז למכירה באשדוד חדש או ישן, מומלץ שנכיר את המחירים שאנו עלולים להיתקל בהם שכן למרות שנת הבנייה, המחירים עלולים לנוע בין 2.3 מיליון שקלים ועד 3.4. חשוב לזכור כי בפנטהאוזים אלו לא יהיו במצבם של פנטהאוזים חדשים ולבטח לא של כאלו פרי עבודתם של חברות בנייה כל כך גדולות.

לכן בבחירה של פנטהאוז באשדוד, נוכל להתענג על מגוון פנטהאוזים ופרויקטים תוצרם של חברת שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ המובילים בנייה רחבה באשדוד, תל אביב, רחובות, מודיעין רעות ומגוון בנייני יוקרה בעיר אשדוד.

אחרי שנים שאתם גרים במרכז, כאשר הרעש של גוש דן כבר מתחיל ממש להפריע, שדרוג בתחום הדיור יכול לבוא מכיוון מאוד לא צפוי. בשנים האחרונות אנחנו רואים נדידה בתחום הנדלן, של יותר ויותר זוגות במחצית השנייה של החיים שלהם, לכיוון אזור הדרום. מצד אחד מדובר בהחלטה לפנות לסביבת חיים שקטה יותר. ומהצד השני, כיום ניתן למצוא לא מעט דירות יוקרה בדרום, אשר יכולות לענות על הצרכים של זוג ממעמד הביניים, שיכול להרשות לעצמו לחיות ברמת חיים גבוהה יחסית. אנשי הצוות של שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ, מקימים פרויקטים בהם ניתן למצוא דירות יוקרה בדרום, ומשווקים אותם לקהלים שונים ברחבי הארץ, על מנת ליצור קהילות איכותיות של תושבים מיוחדים.

 

רכישת דירות יוקרה בדרום – שווה לכם את המרחק

במידה ואתם בוחרים לרכוש דירות יוקרה בדרום, מאחד הפרויקטים של חברת שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ, אנחנו ממליצים לכם למצוא את הפרויקט שבו סביבת המגורים תהיה הנכונה ביותר עבורכם. בצורה כזו אתם תרגישו שייכים למקום במהירות, תתחברו לאנשי הקהילה ותצליחו להפוך את הנכס החדש לבית שלכם, כמעט בין רגע. ויש לכך משמעות מאוד חשובה על החיים שלכם בשנים הקרובות.

רכישת דירות יוקרה בדרום הארץ – איך עושים את זה נכון?

אם אתם רוצים לרכוש דירות יוקרה בדרום הארץ, אבל לא ממש יודעים איך להתחיל בתהליך, אספנו לכם ארבעה טיפים מנצחים שיכולים לעזור לכם בדרך:

  • אל תחששו להתמקד על אזור מגורים אחד – ככל שתהיו יותר ברורים הדרישות שלכם, כך יהיה קל הרבה יותר למצוא בשבילכם דירות יוקרה בדרום. גם אם אתם נעזרים בשירותיו של מתווך או גורם צד ג', זוהי החלטה שתוכיח את עצמה בטווח הארוך.
  • הגדירו כמה כסף אתם רוצים להשקיע על רכישת דירות יוקרה בדרום. יש הבדל משמעותי בין רכישת דירות היוקרה למטרות מגורים, לבין רכישה של דירות יוקרה למטרות השקעה. כל התכנון שלכם, ברמה הפיננסית, יהיה שונה ברגע שתקבעו את מטרת הרכישה.
  • אי אפשר לקנות נכס, מבלי להגיע פיזית לביקור בנכס. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים לרכוש דירות יוקרה בדרום, שכן מתמונות אפשר לטעות בהערכה ולקבל תמונת מצב הרבה יותר אופטימית מאשר מה שקורה בשטח.
  • אם אתם צריכים להיעזר בתמיכה פיננסית, חשוב מאוד לתכנן בצורה מוקפדת את החזרי ההלוואות, אל מול התשואה שלכם מהנכס.

בשנים האחרונות אנו עדים לקצב בנייה שעוד לא נראה בישראל, קצב זה גם אינו פוסח על מרבית הערים ואחת מהן היא ללא ספק העיר אשדוד. העיר שבשנים האחרונות נמצאת גם בקצב בנייה מתקדם מאוד מצליחה להציע מגוון רחב של מיני פנטהאוז למכירה באשדוד, ולא רק דרך בנייה חדשה אלא גם בדירות יד שנייה מעולות ונהדרות. אך כאשר אתם בוחרים דירות יוקרה כאלו בעיר כמו אשדוד, מומלץ להסתמך על חברה המובילה קו זה של בנייה בעיר והיא לא אחרת משוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ.

 

מיני פנטהאוז למכירה באשדוד-פרויקטים חדשים

לפני שנגיע אל המחיר הממוצע של מיני פנטהאוז למכירה באשדוד, נתמקד בפרויקטים הקורמים עור וגידים בעיר, שאמורים לא רק לשנות את פנייה אלא להוסיף לא מעט פנטהאוזים, דופלקסים ומיני פנטהאוזים. הראשון מבניהם הוא לא אחר מאשר פרויקט לב הסיטי ארז 3-4, בו נוכל למצוא מגוון דירות מעולות כמו דירות 4, 5 חדרים, פנטהאוזים, דופלקסים וכמובן מיני פנטהאוזים מרווחים מפנקים, עם מרפסות מעולות אשר עוצבו בקפידה תוך מתן תשומת לכל הפרטים הקטנים.

מלבד פרויקט זה נוכל להתרשם ממיני פנטהאוזים גם בפרויקט פלטיניום מבית שוש נחמיאס חברה לבניה בע"מ. פרויקט זה ממוקם ברובע טז ומתוכנן להיבנות בשני בניינים גבוהים אשר יעניקו חווית מגורים ייחודית, אל כל אלו יתווספו כמובן מיני פנטהאוזים מעולים ומעוצבים עם חמישה חדרים ומרפסות מרהיבות.

היד השנייה של מיני פנטהאוזים

ככל שהחיפוש שלנו מתמקד דווקא במיני פנטהאוז למכירה באשדוד, מומלץ לדעת כי נוכל למצוא גם דירות יד שנייה בחיפוש זה. עם זאת האופציות נחשבות לדי דלות כיום ובסיכום החיפוש אפשר לספור עשרות של דירות כאלו. ולכן אולי דווקא עדיף לחפש אחר דירות מיני פנטהאוז חדשות, אשר גם נמצאות בתהליכי בנייה ורישוי וגם נמצאות במחיר אטרקטיבי.

ובכל הקשור למיני פנטהאוזים באשדוד ובעיקר במחירים אטרקטיבים, נוכל להסתמך על חברת הבנייה שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ. אשר מובילה את קצב הבנייה בעיר אשדוד, החל מפרויקטים במרינה ועד לבנייני יוקרה בלב העיר.

מבין מרבית הפרויקטים השונים שנבנו ונבנים בעשור האחרון, אפשר לומר כי דווקא דירות הדופלקס שבעיר אשדוד מחביאים בתוכם כמה פלוסים מאשר הערים האחרות. הרי לא בכל עיר נוכל להנות מדופלקס מרווח ומפונק, עם מרפסות הפונות אל הים ובמחירים אטרקטיביים? ולכן בחיפוש אחר דופלקס למכירה באשדוד מומלץ להכיר את האופציות השונות והמגוונות, לצד הפרויקטים הנמצאים בשלבי בנייה שונים ובכך למצוא את הדופלקס הנכון והראוי לנו. ובבחירה של בתי מגורים ודופלקסים באשדוד, מומלץ להיוועץ עם חברת שוש נחמיאס חברה לבניין בע"מ המובילה בניית בתי מגורים, משרדים ומלונות בעיר אשדוד ובערים נוספות בישראל.

דופלקס למכירה באשדוד חדש מהניילון

כיום נוכל למצוא מגוון של פרויקטים חדשים בעיר אשדוד, חלקם בשלבי בירוקרטיה וחלקם בשלבי בנייה מתקדמים. אך המשותף לרובם הוא שנוכל לעצור את החיפוש שלנו אחר דופלקס למכירה באשדוד וגם לא להתפשר על דירה יד שנייה, ונוכל להתלבט בין פרויקט K TOWERS  היוקרתי המציע דופלקסים מעוצבים ומרווחים ועד לפרויקט SO BLUE הממוקם במרינה ומציע מגוון דירות יוקרה כמו פנטהאוזים, דופלקסים ועוד דירות מרווחות ומשגעות.

פרויקטים אלו מאפשרים גם רכישה במחירים אטרקטיביים כיום, שכן הביקוש בעיר אשדוד רק עולה עם תשואה של 3% בשכירות השנתית ומחיר ממוצע לדירת 3 חדרים הגבוהה מערים כמו ראשון לציון וחיפה. נתונים אלו מוכיחים כי הביקוש אנו לשווא וכי גם משפחות צעירות ויזמים, מוצאים את ההשקעה והבית הבא שלהם דווקא באשדוד.

לא רק השקעה – קנייה בטוחה

פריחת הבנייה בארץ לא פסחה על העיר אשדוד, המצליחה לספק מגוון עצום של דירות דופלקסים גם במכירה של יד שנייה. דירות אלו נמצאות במרבית הרובעים בעיר, כאשר חלקם גם פונה אל הים וגם נוכח במרכז העיר. מחירו של דופלקס למכירה באשדוד בממוצע נע בין 2 מיליון שקלים עד 3.8 וניתן לקבל בין 6 עד 8 חדרים.

ובכדי להבטיח קנייה של דופלקס איכותי בעיר כמו אשדוד, נוכל להעזר בחברת שוש נמיאס חברה לבניין בע"מ. המציעה פרויקטים ברמות אבזור מהגבוהות בארץ וסטנדרטיים של בנייה שעוד לא נראו.