יצירה של יוקרה
במרינה של אשדוד

פרויקט המגורים החדש באשדוד מבית שוש נחמיאס

אנחנו גאים להזמין אתכם לדירת החלומות שלכם!

הכירו את פרויקט SO BLUE הנמצא במרינה המתחדשת של העיר אשדוד, הפרויקט נותן משמעות חדשה למושג איכות חיים, בפרויקט אחד שיש בו הכל – סטנדרטים בלתי מתפשרים, מיקום מבוקש וחווית מגורים של הריביירות ברחבי עולם.

 לשפת אגם מרהיב ובמרחק של מספר צעדים מחוף הים, צפוי לקום פרויקט מגורים יוקרתי בשילוב מלון בוטיק ואזורי מסחר, בילוי ופנאי. את תנופת הבנייה וההתחדשות של אשדוד אי אפשר לפספס, ובראשה המרינה המתחדשת. בסביבת הפרויקט הולכת ומושלמת בימים אלה טיילת מרהיבה, משם הפיתוח ממשיך אל אגם יפיפה ופיאצה רחבה שסביבה יקומו בתי קפה ומקומות בילוי חדשים, ומסתיים בפיתוח נוף מתוכנן היטב.

מפרט יוקרתי

מוצרי פרימיום, חומרי גמר של מותגי על ומערכות חכמות שיבטיחו לכם יופי, איכות ונוחות בכל הדירה.

עיצוב עם מחשבה

תכנון אדריכלי מוקפד שמביא לידי ביטוי את היתרונות הטבעיים והייחודים של המיקום – אוויר טוב, אור טבעי ואווירת חופש מושלמת.

במרחק נגיעה

מטרים בודדים משפת המים ופחות מ 2- דקות הליכה אל חוף הקשתות מבטיחים לכם בית שהוא לא סתם ליד הים, אלא הכי קרוב שיש.

סרט הפרויקט 

לבחור בין דירות 4-5 חדרים, דירות גן 4-5 חדרים עם בריכות שחייה וגינות גדולות , מיני פנטהאוז ופנטהאוזים מעוצבים עם בריכות שחייה ומרפסות גדולות ונוף מרהיב נגיעה מהים!

עכשיו החל מ 4,500,000 ₪ לדירות 4 חדרים - נותרו דירות אחרונות

הפרויקט המדובר בישראל במיקום הטוב ביותר!
פרויקט SO BLUE מרינה אשדוד!
עכשיו במכירה מוקדמת!

שלושה בנייני יוקרה בני חמש קומות בלבד מול נוף פנורמי לים ולאגם המרינה.

לבחור בין דירות 4-5 חדרים, דירות גן 4-5 חדרים עם בריכות שחייה וגינות גדולות , מיני פנטהאוז ופנטהאוזים מעוצבים עם בריכות שחייה ומרפסות גדולות!

כל הטוב שמגיע לכם להתחיל את היום מול כחול אינסופי ולסיים אותו עם שקיעה באלפי גוונים. SO BLUE הוא פרויקט המגורים החדש מבית שוש נחמיאס, במרינה המתחדשת של אשדוד. בואו להגשים חלום בדירה מעוצבת ומפנקת עם נוף יפיפה, בסביבה מלאת חיים, בעיר הים של ישראל.

בפרויקט אחד שיש בו הכל – סטנדרטים בלתי מתפשרים, מיקום מבוקש וחווית מגורים של הריביירות ברחבי עולם. לשפת אגם מרהיב ובמרחק של מספר צעדים מחוף הים, צפוי לקום פרויקט מגורים יוקרתי בשילוב מלון בוטיק ואזורי מסחר, בילוי ופנאי.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אודות החברה

שוש נחמיאס חברה לבניין בע״מ הינה קבוצה ליזום ולביצוע המובילה בתחום הבנייה ומציעה פרוקיטים למגורים, למסחר, למשרדים, לתעשייה ולמלונאות בכל רחבי הארץ.
כיום, הקבוצה פעילה באשדוד, תל אביב ,ראשון לציון, מודיעין ,רחובות, יבנה, גדרה ואשקלון.

החברה הינה פרטית הנמצאת בבעלות שוש נחמיאס המעורבת אישית בייזום, תכנון, ליווי בשטח הבנייה, בשיווק ואף במגע האישי בתחום העיצוב שניכר בכל הפרויקטים.
הקבוצה נהנית מאמינות ויציבות פיננסית, וזוכה לאמינות גבוהה בקרב הבנקים הגדולים בישראל, אשר מלווים את הפרויקטים ברחבי הארץ.

שוש נחמיאס חברה לבניין בע״מ נמצאת בתקופת צמיחה מתמדת תוך שמירה והקפדה על עקרונות האיכות והמצוינות המנחים אותה לאורך כל הדרך, ומביאים לידי ביטוי אמינות, יושרה, ניהול יעיל ועמידה בלוחות זמנים. כחלק מנוכחותה של החברה בזירה העסקית בישראל, כיאה לחברה בעלת ניסיון של כ-20 שנה ומעלה, מדורגת החברה בין 40 חברות הבניה והיזמות הגדולות והמובילות בישראל.

 

דירות 4 ו5 חד' , דירות גן ומיני פנטהאוזים עם בריכות שחיה ונוף מרהיב נגיעה מהים!

עכשיו החל מ 4,500,000 ₪ לדירות 4 חדרים - נותרו דירות אחרונות​

בניה, עריכה וניהול השיווק ופרסום יוני מלכי משרד פרסום דיגיטלי

דירות 4 ו5 חד' , דירות גן ומיני פנטהאוזים עם בריכות שחיה ונוף מרהיב נגיעה מהים!

עכשיו במכירה מוקדמת החל מ 4,200,000 ₪

השאירו פרטים עכשיו לתיאום פגישה: